top of page
büyük site yönetimi

Biz Kimiz ?

Yılların verdiği hayat ve hizmet tecrübemizi, kanuna uygunluk ve iş bitiriciliğimiz ile harmanlayarak siz değerli site sakinlerimize en iyi hizmeti sunuyor ve de her hizmetini yaptığımız siteyi memnun bırakabiliyoruz. Bunu işimizi iyi yaptığımıza bağlıyoruz.

Plato Yönetim olarak oluşturduğumuz profesyonel tutum, kanunsal eylemler ve üst düzey memnun etme ile çalışıyor ve de bu sistemimizin bizi başarıya götürdüğüne şahit oluyoruz. Profesyonel site yönetiminin Bursa'da nasıl yapılması gerektiğiyle ilgili bir örnek oluşturduğumuz için de ayrıca gururluyuz. Prensiplerimizden şaşmadan yolumuza devam edecek ve siz site sakinlerimizi her daim mutlu etmeye devam edeceğiz.

Plato Yönetim veya Plato Profesyonel Site Yönetimi, 2008'den beri Bursa ve bölgesinde çeşitli sektörlerde yer almış, elde ettiği tecrübeler ile de devamlı olarak gelişmiş ve profesyonel bir şirket haline gelmiştir. Devamlı gelişen ve güne ayak uyduran firmamız şimdilerde ise Profesyonel Site Yönetimi alanında adını duyurmaktadır.

Önceleri daha çok emlak sektöründe etkinliğini gösteren ve sektöründe adı geçen, saygıdeğer bir firmaydık. Kardeş sektör olan site yönetimine de profesyonel tutumumuzdan ve de yetenekli bir sorun çözücü olmamızdan ötürü müşterilerimizin de bizden talep etmesiyle başlamış, bu sektörde de hiç durmadan ilerleyip, Bursa ve çevresinde adı anılır bir hizmet kalitesine ulaşmış vaziyette bulunmaktayız.

PLATO YÖNETİM

Hakkımızda...

PLATO YÖNETİM

Misyonumuz

Profesyonel yönetim ekibi

Plato Yönetim veya Plato Profesyonel Site Yönetimi, Plato16 Emlak Müşavirliği Ticaret Limited Şirketi'nin bir parçası olarak sitelerin iyi yönetim ihtiyacını giderme, site sakinlerini memnun etme ve en kaliteli hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Toplu yaşam alanlarının ve iş merkezlerinin iyi idare edilmeye ihtiyacı olduğunu tespit eden ve tecrübe eden bizler, bu duruma çözüm getirmek maksadıyla profesyonel site yönetimi yapmaya başlamış bulunmaktayız. Site sakinlerini memnun etmeye dayalı, kanuna uygunluk ve profesyonel bir yönetim anlayışı ile hizmet vermeyi kendisine görev edinmiş olan profesyonel  bir site yönetimi danışmanlık firması olan biz, bu amacını gerçekleştirmenin mutluluğu içindeyiz. Yüksek kalite ve mutlu etme ilkelerimiz ile sürekli başarılara imza atıyor ve Bursa bölgesinde örnek oluşturmaya devam ediyoruz.

PLATO YÖNETİM

Vizyonumuz

Kentsel Skyline

Plato Profesyonel Site Yönetimi, an itibariyle Bursa'da sektörün öncü firmalarından biri olmasına karşın, bu başarımızla da yetinmeyip etkinliğimizi daha da arttırarak Bursa'nın en büyük şirketlerinden biri olmak, bunu yaparken de kuruluş ilkelerimize sadık kalarak kaliteli bir profesyonel site yönetiminin nasıl yapılması gerektiğini, daha fazla kitleye hizmet vererek ulaştırmak öncelikli hedeflerimizdendir.

Bursa ve Türkiye genelinde site yönetimini oldukça profesyonelce yapan firmalar olduğu gibi, mesleğimizi boş yere meşgul eden firmalar da bulunmaktadır. Yaptığımız hizmetler ve başarılarımızla örnek olmak ve sektörümüze hakkettiği saygıyı kazandırmak da gelecek planlarımızda yer almaktadır.

Plato Profesyonel Site Yönetimi

Kültür Mahallesi, Bilginler Caddesi, No 113, Nilüfer, BURSA

+90 224 250 39 40

+90 533 024 40 60

Hızlı Teklif Platformu

Teşekkürler! Mesaj gönderildi.

bottom of page